Там де кров свята пролилась розквітли червоні маки

Дата: 08.05.2024 14:22

Фото без описуСьогодні разом з європейською спільнотою ми відзначаємо день перемоги над нацистським злом, яке отруювало світ та творило свої злодіяння в період Другої світової війни.

З нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939-1945 років, символом якого є червоний мак, керівництво громади, активи сіл на чолі зі старостами, дітки та небайдужі мешканці віддали данину глибокої шани воїнам, які полягли на полях найкривавішої війни ХХ століття.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В цей день відвідали братські могили усіх населених пунктів громади, пам'ятники та пам'ятні знаки, присвячені подіям тієї жорстокої війни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Учасники меморіальних заходів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів всіх, хто поліг у боях за перемогу, кого замучили у концтаборах, розстріляне цивільне населення, а також загиблих Героїв сучасної війни. Вічна їм слава і наша невмируща пам'ять!

79 років тому ми здолали нацистське зло, тому  переможемо і рашизм, адже правда і справедливість завжди перемагає.