Укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов'язковим

Дата: 24.07.2024 16:00

Фото без описуДо уваги жителів села Скаливатка!

Інформуємо вас, що з липня 2024 року надавач  послуг з управління побутовими відходами  на території  Ватутінської міської територіальної громади  ТОВ “Київська муніципальна служба” почала надавати  послугу на території села Скаливатка з вивозу твердих  побутових  відходів, що є єдиним  цивілізованим  шляхом  управління з побутовими відходами та запобіганню утворення стихійних звалищ.

Вкотре наголошуємо про обов’язок укладання громадянами договору про надання послуг з управління побутовими відходами, тому що відсутність такого договору є порушенням Законів “Про  управління відходами”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про благоустрій населених пунктів” і тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді   штрафу:
- на громадян – від 20 до  80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян .

Враховуючи зазначене, звертаємся з великим проханням до жителів села Скаливатка віднестися з розумінням та укласти  договори про надання послуги  з  управління  побутовими відходами.

Для упорядкування договірних відносин між надавачем послуги з управління побутовими відходами та замовником (фізичними  особами) необхідно звернутись в ТОВ “Київська муніципальна служба” за адресою м.Ватутіне вул.Звенигородська, 6, (приміщення Ватутінського управління житлово-комунального  господарства).
телефон  для довідок. 0672200229.

З повагою ТОВ «Київська муніципальна служба»