Керівництво громади привітало медичних працівників з прийдешнім професійним святом

Дата: 26.07.2024 12:34

27 липня своє професійне свято будуть відзначати медичні працівники – люди, які присвятили своє життя турботі про здоров'я людей, хто самовіддано виконує свій професійний обов’язок, проявляючи високу майстерність, щире співчуття і піклування, для кого зцілення є святим обов’язком і особливим покликанням.

З нагоди свята в медичні заклади громади завітав міський голова Олександр Заборовець та перший заступник міського голови Зоя Ляпун. Вони привітали працівників КНП "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради Черкаської області" та КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" зі святом. Побажали їм витримки, професійного зростання, постійного вдосконалення своїх знань задля збереження життя і здоров'я як жителів громади так і всіх, хто оцінивши вміння і майстерність лікарів  наших закладів, приїздить за допомогою.

️ "Щиро сподіваюсь, що наступне свято ми будемо відзначати під мирним небом України, яка обов'язково переможе рашистське зло", - звучало у виступі очільника громади.

Міський голова відзначив кращих представників медичної професії Почесними грамотами виконавчого комітету та Подяками.

Почесні грамоти виконкому отримали: лікар загальної практики - сімейної медицини Центру первинної медико – санітарної допомоги  Ярослав Аркуша, сестра медична з дієтичного харчування міської лікарні Ірина Каліновська, старша сестра медична консультативно–діагностичного відділення лікарні Тетяна Стародуб та сестра медична загальної практики - сімейна медицина Центру первинної медико – санітарної допомоги Тетяна Шиян.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Подякою міського голови відзначено: сестру господиню міської лікарні Загорулько Тетяну, молодшу медичну сестру лікарні Корзун Марію, завідувача амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Центру первинної медико – санітарної допомоги Яну Назаренко та сестру медичну загальної практики - сімейна медицина Центру первинної медико – санітарної допомоги Людмилу Скрипай.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Прозвучали щирі слова вдячності за роботу і сердечні вітання колегам також від керівників медичних закладів: медичного директора КНП "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради Черкаської області" Вікторії Береговенко та головного лікаря КНП "Центр первинної медико – санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" Анастасії Петренко.