27 липня - День медичних працівників

Дата: 27.07.2024 07:30

Фото без описуВітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив своє життя благородній справі турбуватись про життя і здоров'я людини –  лікарів, медсестер, медбратів, парамедиків,  фельшерів, молодший медичний персонал, ветеранів медичної галузі - всіх причетних до великої справи медицини!

Висловлюємо щиру подяку за відданість обраній сраві, за людянісь і милосердя, за терпіння і доброту, за високий професіоналізм, який рятує життя і повертає надію на одужання.

Бажаємо вам ніколи не переставати любити свою професію, насолоджуватися результатами своєї праці, нести добро і турботу тим, хто цього потребує, бути сильними і витривалими!

Разом із цим, нехай у душі у вас буде спокійно і радісно, втома швидко минає, сили відновлюються, а вигорання ніколи не настає! Хай будуть щасливими і успішними, здоровими і натхненними життям ваші рідні і близькі, горизонти ясними, небо над головою мирним, а сонце яскравим і зігріваючим!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет