У Черкасах запрацював перший в області офіс #Зроблено_в_Україні
Перший центр #Зроблено_в_Україні запрацював у Черкасах. Це – місце, куди підприємець може прийти та отримати послугу "під ключ".
А також консультацію, допомогу в написанні заявок на гранти та бізнес-планів. Центр розташований на базі Черкаської філії обласного центру зайнятості за адресою: вул. Гоголя, 330.
– Українське – у пріоритеті, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Маємо ще більше створювати та виробляти своє. Держава дає інструменти. Про них детальніше якраз і можна дізнатися в цьому офісі. За словами Ігоря Табурця, підприємці регіону – активні учасники програм підтримки. Цьогоріч 9 переробних підприємств області отримали гранти на розвиток на понад 42 млн грн. А за період дії програми "Доступне кредитування 5-7-9" видано 3 879 кредитів на понад 13 млрд грн. Водночас 447 підприємців уже отримали мікрогранти на власну справу. – Маємо спільно примножувати такі історії успіху, – зауважив начальник ОВА. – Плюс один інструмент комунікації з бізнесом тепер маємо. Надалі очікуємо відкриття таких офісів в Умані, Золотоноші та Звенигородці.
Як розповіла директорка Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк, офіси "Зроблено в Україні" – лише невелика складова політики Уряду з підтримки українських виробників. – Сьогодні це вже 20-ий офіс "Зроблено в Україні", який ми відкриваємо на базі центру зайнятості, – сказала вона. – Усього за пів року дії цього проєкту ми бачимо, що рухаємося в правильному напрямку. Фахівцями офісів надано вже понад 5 тисяч консультацій із різних питань: урядові грантові програми, перенавчання та отримання ваучеру, багато роботодавців приходять із запитом підбору персоналу.
В офісах "Зроблено в Україні" консультують із таких урядових програм:
- мікрогрант "Власна справа";
- грант для ветеранів та другого з подружжя;
- грант на переробку/дрони;
- грант на сад;
- грант на теплицю;
- є-Оселя:
- програма доступного кредитування житла доступні кредити "5-7-9": інвестиційні кредити для переробної промисловості;
- закупівля української с/г техніки та обладнання: компенсація 25% витрат закупівлі.