09 Листопада, 2022 р., 13:31
Міський голова Олександр Заборовець  привітав з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва, а працівників міського Палацу культури ще й з 70-річчям їх закладу.
09 Листопада, 2022 р., 09:06
🇺🇦 Наш співоча українська мова — це невід'ємна частина рідного краю та душа народу. Її звучи чує й сприймає дитина з колисковою, яку співає їй мати та проносить її з собою протягом усього життя. Ніжна й співуча, вона звучить у серці кожного з нас.
09 Листопада, 2022 р., 08:08
В рамках інформаційної кампанії "ГОТУЙМОСЯ!" надаємо матеріали, розроблені Міністерством розвитку громад і територій України, з прорадами про те, як зменгити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникло світло.
09 Листопада, 2022 р., 00:02
Шановні працівники закладів культури, а також майстри та аматори народного мистецтва!
08 Листопада, 2022 р., 20:41
Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України  завжди приходить на допомогу у цей нелегкий час.
08 Листопада, 2022 р., 12:49
🖌  9 листопада, у День української писемності та мови, в Україні проходить традиційний Всеукраїнський Радіодиктант національної єдності, який можуть написати всі охочі, не залежно від місця свого проживання.
07 Листопада, 2022 р., 17:14
Ватутінське КВП "Водоканал" повідомляє, що 08 – 09 листопада буде проводитись чистка та хлорування резервуарів чистої води на водозаборі "Ватутінський"  та водопровідної мережі по місту.
06 Листопада, 2022 р., 00:59
Щиро вітаємо з професійним святом  представників однієї з наймилосердніших та турботливих професій – працівників соціальної сфери!