30 Серпня, 2022 р., 14:52
Це найтриваліший період аномально високих температур літа 2022. Середньодобова температура 23-24º, що на 5-6º вище кліматичної норми. Така аномальна спека вкінці літа у нашому регіоні буває 1 раз на 8 років.
30 Серпня, 2022 р., 10:55
У Центрі надання адміністративних послуг розпочато  оформлення та видача ІD-карток громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
29 Серпня, 2022 р., 17:12
Керівництво міської ради разом з волонтером Звенигородської районної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали сім'ї загиблих воїнів.
29 Серпня, 2022 р., 15:54
В історії нашої України є багато  сторінок, окроплених кров'ю Героїв, які здобували для свого народу право жити у незалежній, вільній, демократичній державі. Багато борців за свободу поклали за це свої життя.
29 Серпня, 2022 р., 12:49
28 серпня  Ватутінська міська територіально громада відзначала другу річницю з дня свого заснування.
29 Серпня, 2022 р., 12:39
У неділю жителі та гості міста і навколишніх сіл відсвяткувала День Ватутінської міської територіальної громади та День шахтаря. Зі святом всіх привітав міський голова Олександр Заборовець. У своєму виступі він подякував за єдність дій і мрій, за спільну працю на благо громади, краю та України, за плідну волонтерську діяльність по допомозі захисникам, що боронять Україну від ворога, та переселенцям із зон бойових дій.
29 Серпня, 2022 р., 10:02
Сьогодні з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України,  керівництво та працівники міської ради і виконавчого комітету вшанували пам'ять наших Янголів Світла, які віддали життя захищаючи країну від ворога,  хвилиною мовчання.
29 Серпня, 2022 р., 09:11
29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
28 Серпня, 2022 р., 16:23
Сьогодні в місті з нагоди Дня громади відбувся благодійний ярмарок «В ЄДНОСТІ МИ СИЛА!!!». Кошти від благодійної акції будуть передані на потреби ЗСУ.
28 Серпня, 2022 р., 14:11
Вже багато років минуло з часу закриття в нашому місті  підприємств вугільної галузі. Проте незмінними залишаються традиції святкування Дня шахтаря.