Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проектах містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної "Детальний  план  території для реконструкції тимчасової споруди під магазин з розширенням по проспекту Незалежності, 26 –А  в  м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ватутінської міської ради повідомляє, що  20.01.2024 завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної  "Детальний  план  території для реконструкції тимчасової споруди під магазин з розширенням по проспекту Незалежності,                               26 –А  в  м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

Протягом розгляду зазначеного проекту містобудівної документації, в період з 22.12.2023  по   20.01.2024 включно, зауважень та пропозицій громадськості не надходило.

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин  виконавчого комітету  Ватутінської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної "Детальний  план  території для реконструкції магазину з розширенням по проспекту Незалежності, 28 приміщення 38  в  м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ватутінської міської ради повідомляє, що  20.01.2024 завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної  "Детальний  план  території для реконструкції магазину з розширенням по проспекту Незалежності, 28 приміщення 38  в  м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної "Детальний  план  території під магазин з прибудовою обмеженими вул.Першобудівників та вул.Звенигородська /вул.Звенигородська,5 кв.4/ в м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ватутінської міської ради повідомляє, що 02.09.2023 завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної  "Детальний  план  території під магазин з прибудовою обмеженими вул.Першобудівників та вул.Звенигородська /вул.Звенигородська,5 кв.4/ в м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

Протягом розгляду зазначеного проекту містобудівної документації, в період з 04.08.2023 по 02.09.2023 включно, зауважень та пропозицій громадськості не надходило.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ватутінської міської ради повідомляє, що 02.09.2023 завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної "Детальний  план  території під реконструкції квартири №8 під салон краси з облаштуванням вхідної групи у будинку № 18 по проспекту Дружби в м.Ватутіне Звенигородського району Черкаської області ".

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної документації  "Детальний  план  території під торгово-офісні приміщення обмеженими вул.Захисників України та проспектом Дружби /проспект Дружби,13/ в  м. Ватутіне Звенигородського району Черкаської області".

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ватутінської міської ради повідомляє, що 29.07.2023 завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної "Детальний  план  території під торгово-офісні приміщення обмеженими вул.Захисників України та проспектом Дружби /проспект Дружби,13/ в  м. Ватутіне Звенигородського району Черкаської області".

Протягом розгляду зазначеного проекту містобудівної документації, в період з 30.06.2023 по 29.07.2023 включно, зауважень та пропозицій громадськості не надходило.