Регуляторка - Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Пропозиція Антимонопольного комітету України щодо проекту рішення

Пропозиція Державної регуляторної служби України щодо проекту регуляторного акту

05.04.2024

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного окта "Про внесення змін до Правил благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення  виконавчого комітету Ватутінської міської ради "Про внесення змін до Правил благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади"

Проект рішення "Про внесення змін до Правил благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади"

28.04.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Про затвердження нормативів питного водопостачання для населених пунктів, які обслуговуються Ватутінським КВП "Водоканал" Ватутінської міської ради Черкаської області

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення  виконавчого комітету Ватутінської міської ради "Про  затвердження нормативів питного водопостачання для населених пунктів, які обслуговуються Ватутінським КВП "Водоканал" Ватутінської міської ради Черкаської області"

17.03.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської територіальної громади".

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення  виконавчого комітету Ватутінської міської ради "Про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської територіальної громади".

Проект рішення "Про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської територіальної громади".

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області "Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської територіальної громадиі"

Проект рішення -  Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської територіальної громадиПро норми накопичення побутових відходів у Ватутінській міській територіальній громаді