Регуляторка - Відстеження результативності регуляторних актів

30.08.2024

Звіт про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради "Про затвердження цін на профілактичні медичні огляди громадян, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради".

18.06.2024

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту "Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розташування об'єктів зовнішньої реклами у м. Ватутіне" №252 від 24.07.2014

27.04.2023

23.01.2023