Регуляторка - Відстеження результативності регуляторних актів

18.06.2024

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту "Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розташування об'єктів зовнішньої реклами у м. Ватутіне" №252 від 24.07.2014

27.04.2023

23.01.2023

08.03.2023

Звіт про базове відстеження регуляторного акта – Про затвердженн яумов конкурсу з визначення підприэмства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських пасажирських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ватутінської міської теритолріальної громади"

19.04.2023

Звіт про базове відстеження регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Ватутінської  міської ради  "Про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Ватутінської міської територіальної громади "