24 Серпня, 2023 р., 21:21
Багатодітні малозабезпечені сім’ї  громади, дітки з яких  цього року вперше йдуть до школи здобувати освіту, 24 серпня 2023 року, під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України отримали подарунки.
24 Серпня, 2023 р., 20:54
32 роки тому було відновлено справедливе і багатовікове прагнення українців жити у вільній від чужого впливу країні, розмовляти своєю мовою, сповідувати свою віру, жити по заповідям предків, зберігати спадщину та розвивати свою культуру.
24 Серпня, 2023 р., 15:10
Сьогодні відбулось засідання чергової 44-ї сесії міської ради, якому передував детальний розгляд запропонованих до порядку денного матеріалів на спільному засіданні депутатських комісій.
24 Серпня, 2023 р., 10:07
Сьогодні ми відзначаємо 32-у річницю незалежності нашої найкращої у світі держави – України! Країни, яка нині у тяжкій боротьбі відстоює своє право на існування, на гідне життя у мирі, злагоді і з щасливим майбутнім.
24 Серпня, 2023 р., 00:20
Актом проголошення незалежності України у 1991 році незалежність була відновлена, що є важливим кроком до повернення історичної справедливості.
23 Серпня, 2023 р., 11:16
  Вітаючи громаду з Днем Державного Прапора, міський голова Олександр  Заборовець подякував нашим захисникам і захисницям, зусиллями яких стримується  агресія ворога проти нашої держави, які у надскладних умовах захищають наш спокій і виборюють мирне майбутнє країни.
23 Серпня, 2023 р., 00:38
Наш синьо-жовтий стяг є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. З моменту встановлення незалежності ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки.
22 Серпня, 2023 р., 15:54
Через повномасштабну війну сотні тисяч українців втратили близьких або стали свідками загибелі інших людей. Такі складні життєві обставини можуть спровокувати в людини синдром уцілілого.