22 Серпня, 2023 р., 15:31
Платник єдиного податку II-IV груп продає на території села. Чи обов’язковий РРО/ПРРО?
22 Серпня, 2023 р., 15:30
В Україні та в Черкаській області розпочалася «наздоганяюча» кампанія проти кору, мета якої – «довакцинувати» проти кору всіх не щеплених дітей, які з різних причин пропустили щеплення проти кору, паротиту та краснухи.
21 Серпня, 2023 р., 16:18
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
21 Серпня, 2023 р., 14:47
Цікаво, корисно, змістовно – це враження від дводенного тренінгу на тему "Практичні дії органів місцевого самоврядування у захисті прав людини у громаді".
19 Серпня, 2023 р., 14:51
У народі кажуть «Під лежачий камінь вода не тече». Це народна мудрість, яка з роками тільки підтверджує свою істину.
18 Серпня, 2023 р., 18:55
Кожного дня нашим захисникам доводиться у надзвичайно складних умовах вигризати кожен сантиметр рідної землі з рук окупантів, звільняючи її від московитської нечисті. Але  попри всі труднощі та незгоди вони впевнено крокують до перемоги, а ми у свою чергу робимо все від нас можливе для її наближення.
18 Серпня, 2023 р., 18:49
Міський голова Олександр Заборовець провів виїзний прийом громадян (село Скаливатка, район Аварійного) під час якого жителі громади звернулись з питаннями щодо забезпечення регулярності руху автобуса маршрутом №5, ремонту житлового фонду та доріг, вирізки аварійних дерев та ін.
18 Серпня, 2023 р., 15:22
Ліцензія на право оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах видається:
18 Серпня, 2023 р., 15:20
Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.