06 Грудня, 2022 р., 10:17
З метою  підвищення підтримки та позитивного ставлення до Збройних Сил України, пропонуємо розроблені Міністерством оборони Українии тематичні візуальні матеріали:
06 Грудня, 2022 р., 09:05
🇺🇦 Служити в армії -  це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину від посягань ворога. Тому сьогодні на вас з надією дивиться не лише вся країна, а увесь світ.
05 Грудня, 2022 р., 17:31
‼️ УВАГА! 6 грудня буде продовжено видачу гуманітарної допомоги від  Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців внутрішньо переміщеним особам, які прибули у нашу громаду у квітні та травні поточного року.
05 Грудня, 2022 р., 17:29
🔹 Сьогодні, 5 грудня, у приміщенні навчального корпусу колишнього медичного училища гуманітарну допомогу від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців видавали внутрішньо переміщеним особам, що прибули у громаду у квітні та травні поточного року.
05 Грудня, 2022 р., 15:27
🔹🔸  Вони Янголи Світла і Добра і завжди там, де їх допомога найбільше потрібна. Це волонтери, діяльність яких у наш час переоцінити важко. Вони тримають потужний волонтерський фронт і наближають нашу перемогу.
05 Грудня, 2022 р., 14:15
♥️📃 З нагоди Міжнародного Дня волонтерів сьогодні секретар міської ради Алла Чорнобай вручила відзнаки представникам волонтерського руху громади.
05 Грудня, 2022 р., 12:43
❤️ Волонтерство – це особистий вибір кожного, незалежно від віку, роду діяльності, майнового стану, статі, національності та політичних уподобань.
05 Грудня, 2022 р., 12:02
Прийом спеціалістом Смілянського центру здійснюється двічі на місяць: у першу та останню середу з 9.00 до 13.00 у Центрі надання адміністративних послуг.
05 Грудня, 2022 р., 08:32
🔹🔸 5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів – свято кожного, хто за покликом серця безкорисно допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.