01 Грудня, 2022 р., 17:05
🔸 Завтра,  2 грудня, для отримання гуманітарної допомоги від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, які прибули і зареєструвались у нашій громаді у червні, липні та серпні поточного року.
01 Грудня, 2022 р., 17:01
🔹 Сьогодні гуманітарну допомогу, що була отримана громадою від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, одержали 55 осіб, з числа внутрішньо переміщених осіб, які прибули у громаду у вересні та серпні поточного року.
01 Грудня, 2022 р., 09:20
Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
01 Грудня, 2022 р., 08:27
Для нашої області за розпорядженням НЕК "Укренерго" надано ліміт потужності 65% від загальної потреби.
01 Грудня, 2022 р., 08:26
🖌 Г. Сковорода є найвидатнішою постаттю в культурному та літературному житті України ХVIII ст. Його називають мандрівним філософом та вважають зачинателем жанру байки. Сам Сковорода називав себе Варсавою (сином свободи).
30 Листопада, 2022 р., 16:15
🔹 Нагадуємо, що в місті Ватутіне розгорнуто та цілодобово працюють два  "Пункти незламності" – у приміщенні міської ради та Державної пожежно-рятувальної частини.
30 Листопада, 2022 р., 14:41
🔸 Завтра,  1 грудня, для отримання гуманітарної допомоги від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нас у вересні поточного року.
30 Листопада, 2022 р., 14:39
🔹 Сьогодні у навчальному корпусі колишнього медичного училища працівники управління праці та соціального захисту населення, а також виконавчого комітету продовжували видавати гуманітарну допомогу від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців.
30 Листопада, 2022 р., 13:06
З нагоди 300-річчя від дня народження мислителя і письменника МКІП, Держмистецтв та Postmen відкривають національний мистецький проєкт «Світ Сковороди»